See other templatesStart

Prowadzący: Sławomir Sówka oraz Izabela Wołowiec

Termin: 16 kwietnia 2016 (sobota) od godz. 12.00 - 19.30

 

 Miejsce: B-fit Studio Fitness Katowice                                               
             ul. Dąbrówki 10
             40-081 Katowice ; dojazd...


koszt: 180zł zł  (brak miejsc, zapytaj : tel. 32 700 999 8)

 

 

 

 

 

 

 

Intuicja to coś o czym każdy wie intuicyjnie, ale często zawieszona jest w "mentalnej próżni", wiemy że coś dzwoni ale nie wiemy gdzie i po co. Dopiero praktyka sprawi, że intuicja stanie się naszą siłą i będzie dla nas przydatna.

Ale aby tak się stało musisz podjąć wyzwanie. Zainwestować w nią i w siebie. My dajemy Ci równie wiele. Specjalnie, aby pomóc Ci wytrenować własną intuicję praktyczną (PI) przyjeżdża z Austrii specjalnie dla Ciebie dwoje wspaniałych nauczycieli: Sławomir Sówka oraz Izabela Wołowiec.

Oddajmy im na chwilę głos:

Przychodząc na warsztaty rozwiniesz swoją praktyczną intuicję (PI), a to jedna z najcenniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. Staniesz się bardziej samodzielny/-a i lepiej będziesz wiedzieć co Ci w duszy gra i śpiewa... Ponadto podejmowane przez Ciebie decyzje będą bardziej trafne i dla Ciebie dobre.
Na warsztatach możesz doskonalić swoją PI, lepiej zdefiniujesz swój indywidualny stan intuicyjny, który jest stanem oczekiwania, w którym otrzymujemy „readings”. Praktykując ten stan, możesz łatwiej w niego wejść i osiągnąć lepsze wyniki.
Druga część tego procesu to „tłumaczenie” otrzymywanych informacji. Tak samo jak najpierw śnimy a potem analizujemy sny, podobnie otrzymujemy intuicyjne „readings” a potem je interpretujemy.
W ten intensywny dzień będziemy pracować z intuicją, uzdrawianiem, medytacją, pisaniem  i procesem grupowym aktualizując Twoje cele i odnawiając Twoje życie. My ze swojej strony płyniemy, gramy, prowokujemy i wyprowadzamy ze strefy komfortu. Każdy otrzyma też od nas indywidualne wsparcie i oczyszczenie tego, co lub kto zakłóca jego praktyczną intuicję.
- Sławomir & Izabela

W programie m.in:

  • Intuicja – sztuka niewiedzy, przyzwolenie na „nie wiem”, indywidualny stan intuicyjny
  • Jak interpretować otrzymywane informacje
  • Intuicja versus inne głosy wewnętrzne (racjonalista, sceptyk, perfekcjonista, ofiara, fałszywy deklamator, poganiacz, zranione dziecko, buntownik etc.)
  • Algorytmy wybierania niezakłóconych „readings”, odrzucania autosugestii, fałszywych tęsknot etc.
  • Język intuicji – obrazy, symbole, metafory, energy readings
  • Intuicyjne pisanie, metoda strumienia wyobraźni
  • Kto albo co przeszkadza?
  • Pola morficzne wg Ruperta Sheldrake, 7 zmysł człowieka
  • Co mi w duszy gra i śpiewa, praca z Wyższym Ja

Ilość miejsc, ze względu na chęć zachowania najlepszych efektów treningu - ograniczona.

ZAPRASZAMY

 

Początek strony